.

.

HP EX950 М. 2 2TB PCIe 3.1 x4 NVMe 3D TLC NAND Внатрешни Цврста Состојба Диск (SSD) 5MS24AA#ABC

HP EX950 М. 2 2TB PCIe 3.1 x4 NVMe 3D TLC NAND Внатрешни Цврста Состојба Диск (SSD) 5MS24AAABC

мислење на клиентот:

DEN 5039.76
Достапност
Во достапна форма

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова Цврста Состојба диск на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .М. 2 2280, HP контролер Придонес со 8 флеш меморија канали што ја поддржуваат PC 3. 1 x4 и NV Мене 1. 3. Секвенцијален читај/пишувај брзина до 3, 500 Mbps/ 2, 900 Mbps, индустријата врвот водечките сигурност (MTBF) 2 M часа, и издржливост (TBW) до 1400 TBW.Повисок ред LDPC Корекција на грешка за висока брзина паралелно декодирање и во реално време Корекција на грешка за да се обезбеди податоци, интегритет и безбедност.Работи на сите Windows PC, Целосна компатибилност со host.Exe (HP софтвер пред инсталација на животната средина).Идеален за надградба за HP Компјутери.Произведен да HP високи стандарди за квалитет и целосно да се тестира и да биде одобрен во HP лабораториите.Не се наменети за употреба во HP workstations.HP 5 MS24 AA#ABC Цврста Состојба Диск 5 MS24 AAABC 2 TB EX950 М. 2 трговија на Мало.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите