.

.

Umbro Момчето Млади (4-18) Краток Ракав Перформанси Џерси Кошула, Боја Опции

Umbro Момчето Млади (4-18) Краток Ракав Перформанси Џерси Кошула, Боја Опции

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

100% Полиестер. 100% полиестер.Извезена логото и пораби во печ.Тајна графика на ракавите.Tagless јака.V деколте.Останете кул и удобно во Umbro Кратко Sleeve Перформанси Фудбал Џерси Кошула.Мека лесни ткаенини.Момчето младите големината.X-Мали 4-5, Мали 6-7, Средни 8-10, Големи 12-14, X-Large 18. Umbro како компанија беше создадена во 1920 како Хамфри Bros облека во Манчестер, а потоа ребрендиран да Umbro во 1924 година.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите