.

.

UPETTOOLS Аквариум Чакал Почиста - Електрично Автоматско Отстранлив Вакуум Вода Промени Песок Алги Чистење на Филтерот за Промени 110V/28W

UPETTOOLS Аквариум Чакал Почиста - Електрично Автоматско Отстранлив Вакуум Вода Промени Песок Алги Чистење на

мислење на клиентот:

DEN 863.76
Достапност
Во достапна форма

✔【Надгради 6 Во 1 Мултифункционален Аквариум Чакал Почиста】надградена аквариум чакал со правосмукалка се 6 во 1 функции со вода промени + песок миење + чистење остатоци + вода филтер + вода туш + проток на вода.Одговараат за слатководни и seawater и разни длабочина риба резервоарот. ✔【Силна Моќ】На 110 V/28 W моќен пумпа за вода моторот може да обезбеди максимален проток на 1700 L/H. Тоа трае само 0.5 час за да се испумпува од 180 литри резервоар.Во исто време, пумпа тек е прилагодлив. ✔【Моќен Чистење Функција】Тоа може да се користи за чистење на чакал, апсорбира нечистотија, промена на вода, миење песок, си го цица на столица.Силна Моќ, со Вшмукување е доволно да се промени вода, си го цица храна остатоци & риба измет од аквариум брзо. ✔【Лесно да се Инсталира и Користи】ве Молиме проверете видео пред да го користите.Приклучете се на власт и да се сврти на прекинувачот за употреба. ✔【Задоволство Гарантираното】Нашиот тим од професионалци е постојано работи да се направи сте посреќни.Ние се обезбеди техничка поддршка за корисници 24/7, Ако имате било какви прашања или проблеми во врска со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да стигнат до нас директно до нас, а ние со задоволство ќе ви помогне во секое време!!Ние сме сигурни во квалитетот на нашите производи и да ви даде ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА и голема поддршка на корисниците на.Мулти-функција : Automatic вода промени + песок миење + чистење остатоци + вода филтер + вода туш + проток на вода.Моќен Вакуум : Моќ е доволно да се промени вода, си го цица од остатоци и риба отпад надвор од аквариум брзо.Продолжување на Рачка : Можете да изберете од бројот на Продолжување Цевка за да одговараат на длабочината на аквариум. ( Продолжување Цевка ×4).Лесно да се соберат : Брзо да се соберат во само неколку минути.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите