.

.

HallMore Бамбус Четка За Заби,Biodegradable Услужни Влакната Четки За Заби, 4 Пакет

HallMore Бамбус Четка За Заби,Biodegradable Услужни Влакната Четки За Заби, 4 Пакет

мислење на клиентот:

DEN 166.80
Достапност
Во достапна форма

Имајте на земјата зелена со користење на овие biodegradable бамбус четки за заби, ефикасен и Еко-пријателски.Вклучува четири (4) четки за заби со меки BPA Free влакната.Лесен-за-зафат мазна бамбус рачка за да се обезбеди удобност и контрола при четкање.Брановидна форма им помогне исчисти е тешко да се постигне места. 100% Пластични слободни рециклирани kraft хартија за пакување.Висок Квалитет на Дрво Четка : Има хрупкави чисти забите не на сметка на Мајката природа е можно со овие Еко-пријателски & biodegradable бамбус четки за заби.Зошто Да Изберете Hall More Бамбус Четка : 1. Висок квалитет на splinter слободни природни бамбус четки за заби. 2. Висок квалитет на мека BPA-free брановидна најлон влакната кои се ефикасни и да го достигне помеѓу забите и други тешко да се постигне делови на устата за кој свеж здив целиот ден долго. 3. Семејно пакување од 4 четки за заби. 4. Одете зелено Со Hall More Бамбус четки за заби, имате три причини за Насмевка.Ве цел СЕГА и Ние ќе осигура дека вие никогаш не престануваат да се смешка.ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА СЕГА.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите