.

.

Таванот Полица Загради,Виси Вино Решетката Таванот Складирање Рек & Полици,со Заштитна Ограда, Лесно да го Инсталирате,Должина 80/100/120/140cm (Боја : Црна, Големина : 80308

Таванот Полица Загради,Виси Вино Решетката Таванот Складирање Рек & Полици,со Заштитна Ограда, Лесно да го Инсталирате,Должина

мислење на клиентот:

DEN 2109.60
Достапност
Во достапна форма

ВИСИ ВИНО РЕШЕТКАТА/ТАВАНОТ ПОЛИЦА : Morden Стил Железо Виси Вино Стакло Рек Таванот Декорација Полица за Бар, Ресторани, Кујната или Винарска Визба, исто така, Може да се користи како домашна декорација.ГОЛЕМИНА : 2 приказна висока 80см ширина 30cm,долго 80/100/120/140cm на штици,Еден-стоп складирање го прави вашиот простор повеќе чисти и пространа.(Одбор дебелина 2cm).ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Виси на инсталацијата, ве молиме да се инсталира на таванот на цемент или дрво структура за да се обезбеди долгорочна безбедност и стабилност на нашите таванот полица виси.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ:Таванот Полица употреба Борови и железо загради производство, анти-корозија и ' рѓа-доказ, трајни ,Многу силна.(Злато/црна факултативно).БЕЗБЕДНОСТ ДИЗАЈН : Секој раб е добро полиран доволно со мазна површина, оваа полица ќе ги задржи вашите семејства безбедно.Не грижете се откажат.Боја : злато/black Size : 2 приказна 80*30*80см , 100*30*80см , 120*30*80см , 140*30*80см , 160*30*80cm Product Име : Таванот Декорација Полица/таванот полица hanging Features : 1.На армирано-завртка дизајн ја зголемува стабилноста и цврстината на поддршка, која е полесно да се соберат.2.Висок квалитет на боја, силен лепливоста, добра компактност, можат ефикасно да се спречи боја и ' рѓа отпорни.3.Одличен складирање рек заштедува простор и одличен сад, давајќи им на вашите соба фокусна точка со атрактивна боја и елегантен дизајн.4.за Бар, Ресторани, Кујната или Винарска Визба, исто така, Може да се користи како почетен decorations Note : 1. Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со image2. Производите се зема во вид, но поради светлина, опрема, аголот на гледање и решавање на компјутер, објекти и слики добиени можат да бидат различни, во зависност од производот вистински, сликата е предвидено за референца.- Ви посакувам прекрасен шопинг атмосфера, добредојде назад - Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!Ви посакувам среќен живот!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите