.

.

4 Пакет Пареа Четка Влошки за Bissell Симфонија 1252 1606670 1543 1652 1132 1530 11326 Вакуум и Пареа Четка, Bissell 2747A Замена Влошки, Bissel Симфонија Милениче Четка Влошки, Микрофибер Перат &

4 Пакет Пареа Четка Влошки за Bissell Симфонија 1252 1606670 1543 1652 1132 1530 11326 Вакуум и Пареа Четка,

мислење на клиентот:

DEN 319.44
Достапност
Во достапна форма

【ДВА ВИДА НА ВЛОШКИ】 : 4 пакет bissell симфонија влошки вклучени, 2 мека микрофибер четка влошки за секојдневно чистење, 2 мека микрофибер четка влошки со чистењето ленти за тешки, stickier мензи. 【КОМПАТИБИЛНОСТ】Одговара за Bissell симфонија 1132, 11321, 11326, 11328, 1132 A, 1132 M, 1132 Q, 1132 R, 1132 X, 1530, 1652, 1543, 15438, 1543 A, 1543 R, 1543 T серија.Компатибилен со Bissell 2747 A Power Fresh Vac & Пареа четка. 【КАРАКТЕРИСТИКИ】Bissell симфонија пареа четка влошки се обновливи, многу абсорбента, анти-нула, силна деконтаминација, не-депилација, трајни и лесно да се чисти, машински перат. 【ОДГОВАРА ЗА СИТЕ КАТОВИ】Bissell 1132 влошки се идеален за сите видови на подови и површини, вклучувајќи дрвени кат, керамички плочки, ламинатни подни, мермер кат, тепих, итн.Bissel симфонија милениче четка влошки се спореди Bissell дел број : 1252, 1606670, 1606671. 4 ПАКЕТ Пареа Четка Рефил Влошки за Bissell 1252 Симфонија Пареа Четка Спореди Bissell дел број : 1252, 1606670, 1606671 ДВА ВИДА НА ПОДЛОГИ : 2 мека микрофибер четка влошки за секојдневно чистење, 2 мека микрофибер четка влошки со чистењето ленти за тешки, stickier мензи КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ : Одговара за Bissell 2747 A Power Fresh Vac & Пареа четка Работа со Bissell симфонија 1132, 11321, 11326, 11328, 1132 A, 1132 M, 1132 Q, 1132 R, 1132 X, 1530, 1652, 1543, 15438, 1543 A, 1543 R, 1543 T серија ОДГОВАРА ЗА СИТЕ КАТ : Овие Bissell симфонија влошки се идеален за сите видови на подови и површини, вклучувајќи дрвени кат, керамички плочки, ламинатни подни, мермер кат, тепих, итн.КАРАКТЕРИСТИКИ : Еднократно, многу абсорбента, анти-нула, силна деконтаминација, не-депилација, трајни и лесно да се чисти, машински перат ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ : 4* Bissell симфонија пареа четка влошки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите