.

.

Вратата Рутер Малку, Рутер Санки, ја Зацементира Карбид 1/2in месо тело Дрво Залив Покрена Панел Рутер Малку Вратата Мелење Машина

Вратата Рутер Малку, Рутер Санки, ја Зацементира Карбид 1/2in месо тело Дрво Залив Покрена Панел Рутер Малку

мислење на клиентот:

DEN 467.76
Достапност
Во достапна форма

Вратата рутер малку може да се користи за обработка на широк спектар на материјали, вклучувајќи тешко дрво, меки дрво, композитни дрво одбор.Жолта топлина отпорни слој го спречува start-up на пилевина и смола.Остри сечење на работ ќе се подобри работната ефикасност и квалитет на производот.Обично се користи за производство на електрична дрво рутери или гравирање машини за дрво.Овој рутер малку е направено на зацементира карбид за висока цврстина и долг животен век.Карактеристики : Овој рутер малку е направено на зацементира карбид за висока цврстина и долг животен век.Жолта топлина отпорни слој го спречува start-up на пилевина и смола.Остри сечење на работ ќе се подобри работната ефикасност и квалитет на производот.Обично се користи за производство на електрична дрво рутери или гравирање машини за дрво.Тоа може да се користи за обработка на широк спектар на материјали, вклучувајќи тешко дрво, меки дрво, композитни дрво одбор.Спецификација : Материјал : Зацементира карбид месо тело со Дијаметар : 1/2in Сечење на Работ Дијаметар : 3во Вкупна Должина : 3во Тежина : 290g / 10.2 оз (прибл.) Пакет листа : 1 * Рутер Малку.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите