.

.

НИ Војска Телефон Џеб Паричникот Држачот на Компатибилен со Android и iPhone, Сите Паметни Телефони, Jeezhub

НИ Војска Телефон Џеб Паричникот Држачот на Компатибилен со Android и iPhone, Сите Паметни Телефони, Jeezhub

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Направен од премиум полиуретан, нашите тенок држачот е пренослив издржлив и лесен.Погодност : 2 картички слотови; може да се стави вашите лична карта, лиценца картичка, кредитните картички, дури и парите..во тоа.Кажете збогум на обемни паричник или ташна!.Широко компатибилен : Нашите телефонски налепница може да се користи за повеќето типови на паметен телефон, како што е Iphone, Samsung Galaxy Note, LG, Google Пиксели и така натаму.Идеален Подарок : Со персоналните дизајн, тоа може да биде подарок за вашите пријатели или роднини, особено на фестивали, како што се Божиќ, Денот на Мајката, Дипломирањето, Нова Година.Препорака : Ние препорачуваме да се држи до вашиот телефон случај, не на телефон директно.За USJeezhub е посветена да им понудиме на нашите клиенти со различни посебни и високо персонализирани производи. 'Пониска Цена, Подобар Квалитет, Подобра Дизајн' е нашата цел.Зошто да се Избере Нашиот Мобилен телефон картичка пакет ?Уникатен Дизајн : Нашиот Мобилен телефон картичка пакет со Фантастичен и неверојатен шема дизајн го прави нашиот секојдневен живот малку повеќе радосни и стилски.Идеален Подарок : Со овие & високо креативен графички нашиот Мобилен телефон картичка пакет може да биде совршен и идеален подарок за вашето семејство или пријатели.Услуги : Ако имате некои проблеми во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ни направи сите напори да им служи на вас.Гаранција : Ние го прават нашите ветувањето на нашиот costumers : 30 дена Гаранција за враќање на Парите & Замена Гаранција.Функција : Исклучителна слики, светли бои и уникатен модел design Durable материјал, перат и еднократно,лесно да се грижи;Ниски трошоците за одржување ;Удобно, флексибилни, кожата-friendly Warm Прашува : ве Молиме да се мијат со рака или со машина во нежна циклус;не користите кајгана.Не чистење тешко;го Задржи надвор од остри предмети и изложување на сонце.Поради светлина или монитор фактори, нашите производи може да имаат хроматските аберации, што е нормално.Поради различни мерни методи, големината може да има мала грешка со ±3%.Ве молиме кликнете на нашиот Бренд име "Jeezhub" за да се влезе во продавница, можете да ги видите повеќе дизајни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите