.

.

visesunny Букет на Боја Aster Флорални 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани Салата Облека, Вл

visesunny Букет на Боја Aster Флорални 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Двојно ZipperedГолем една со ДВЕ Zippered прегради за задржи влажна и сува работи посебен која содржи "влажни" дел кој е пораби и запечатени за да нема wicking или протекување.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Навистина сите во една торба!Тие може да се користи како пелена влажно и суво чанти,патни торби,складирање кеси,козметички ранци,чанти,се мијат ранци,чанти,се мијат кеси,организаторот на кеси,спортска торба и плажа торба.VISESUNNY влажно и суво кесички се направени од водоотпорен 100% полиестер, стави валкана крпа пелени во мокра торба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.2 во x 11,8 во) мокра торба со 2 zippered џебови може да има околу 5-7 крпа пелени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите