.

.

MIGOHI Куче Обновување Одговараат, Анти-Лижење Дише Куче Операцијата за Обновување Кошула, Замена E-Јака & Конус Кул Најлон Обновување Bodysuit По Операцијата за Мажи & Жен?

MIGOHI Куче Обновување Одговараат, Анти-Лижење Дише Куче Операцијата за Обновување Кошула, Замена E-Јака & Конус

мислење на клиентот:

DEN 575.76
Достапност
Во достапна форма

【Дише Кул Материјал】 : куче обновување одговараат е направен од единствена високо-квалитетни материјали, 85% најлон и 15% spandex, мека и мазна на допир, удобно и да дише.Единствена мешани материјали се направи pet обновување одговараат не само повеќе еластичен, повеќе дише, но нека миленичиња се ослободат од напнато расположение по хирургија полесно. 【Подобра Замена За E-јака】 : во Споредба со традиционалните E-јака, куче операцијата за обновување на тужба може да се донесе поудобно искуство за домашни миленици, намалување на тежок товар поднесена од страна на E-јака, и да се намали презир од други кучиња, така што кучињата може да биде повеќе храбар и слободен да ги извршува секојдневните активности, без да бидат значително засегнати.Куче операцијата за обновување одговараат е полесно прифатени од страна на кучиња од E-јака. 【Домашно милениче Интимни Заштита】 : обновување одговараат за кучиња може ефикасно да се спречи домашно милениче од лижење раната или предизвикува секундарна инфекција на рана.Операцијата за обновување на одговараат за кучиња може да се ублажи домашно милениче анксиозност, да им помогне на домашно милениче постоперативна обнова и да се избегне проблеми со кожата, како на пример херпес и дамки. 【Лесно Да се Стави На И полетување】 : копчето дизајн на куче операцијата за обновување одговара прави полесно и поудобно за домашни миленици да се стави на и полетување на кучето операцијата за обновување на тужба, и исто така го намалува домашно милениче отпор кон употреба на куче операцијата за обновување на костум.Куче обновување одговараат е исти со rib деколте и еластична раб, значи дека домашните миленици може да се движи слободно додека ги користите. 【За Мажи И Жени Миленици】 : Куче обновување одговара има 7 големини, XS-XXXL, кој е погоден за повеќето домашни миленици.Ние дизајниравме единствена област за куче обновување костуми, кои може да бидат скроени за да ги споделите на машки и женски домашни миленици, користење на тоалет слободно без полетување на кучето обновување одговара.Кучето за обновување на тужба може да се ублажат миленици постоперативна напнатост, заштита на домашни миленици рана, инцизија, спотови, и други проблеми со кожата од се лижеше, bitten, и изгребани од домашно милениче или предизвикува секундарна инфекција, и да помогне на куче, се опорави брзо.Во споредба со традиционалните E-јака, кучето операцијата за обновување одговараат е повеќе лесно прифатени од страна на домашни миленици, како и употребата на домашни миленици е поудобно. 1. Уникатен и кул чувство материјал, меки и удобни. 2. Rib деколте, не е лесно да се деформира. 3. Еластична работ, домашни миленици може да се движи слободно. 4. Може да бидат скроени област, погодна за двете машки и женски кучиња. 5. Копчето дизајн, што го прави полесно да се стави на и полетување.XS : Градите Дебелина : 11.02"-14.17", Назад Должина : 8.66", Укажуваат Тежина : 2.3-3 LB.S : Градите Дебелина : 12.6"-15.75", Назад Должина : 11.41" , Укажуваат Тежина : 3-7 LB.М : Градите Дебелина : 14.17"-18.11", Назад Должина : 13.00", Укажуваат Тежина : 6-13 LB.L : Градите Дебелина : 18.11"-22.83", Назад Должина : 16.14 и делови", Укажуваат Тежина : 10-22 LB.XL : Градите Дебелина : 22.83"-28.35", Назад Должина : 18.9", Укажуваат Тежина : 22-38 LB.XXL : Градите Дебелина : 27.56"-34.65", Назад Должина : 22.05", Укажуваат Тежина : 38-58 LB.XXXL : Градите Дебелина : 29.13"-37.00", Назад Должина : 24.8", Укажуваат Тежина : 58-88 LB.Топло Совети : . 1. Ве молиме прочитајте ја големината на состојба внимателно пред купување и да се измери вашето домашно милениче според информациите во големина лист. 2. Ако вашето домашно милениче се помеѓу две големини, ние ви препорачуваме да се купи поголем големина за да се осигура дека вашето домашно милениче има повеќе удобно носење искуство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите