.

.

Прекрасен Дом Божиќ Декоративни Свеќа Носителите на Меркур Стакло Tealight Свеќа Носители Сет на 3

Прекрасен Дом Божиќ Декоративни Свеќа Носителите на Меркур Стакло Tealight Свеќа Носители Сет на 3

мислење на клиентот:

DEN 2822.64
Достапност
Во достапна форма

Сет од 3 мала чаша свеќа на сопствениците.Избрани 3 бои : црвена, злато, сребро.Сите три се исти димензии : Дијаметар : 3", Висина : 3.5".Тежина : 218g.Карактеристики : црвена панделка лак со сребро метални ѕвона околу вратот, сребро позлатен внатре.Одлично да се користи како збир на свеќа носители или декоративни украси за дома декор.Шик подарок за вашето семејство, љубовници, пријатели, соседи, врсници, колеги на Божиќ.Прекрасен Дом специјализираат во стакло дома декорација, сите наши производи се стакло, која е кревка.Ако примите оштетени производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во времето.Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите