.

.

Polycom Soundstation 2201-00106-001 H8 (Уверение Обновена)

Polycom Soundstation 2201-00106-001 H8 (Уверение Обновена)

мислење на клиентот:

DEN 5039.76
Достапност
Во достапна форма

Polycom.Soundstation.Polycom Soundstation 2201-00106-001 Конференција Единица Со Ѕид Модул 2201-05100-001 Конференција Единица /w/Моќ.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите