.

.

Синергија Дигитални Осветлување Компатибилен со Олимп OM-D E-М1 Mark III Mirrorless Дигитална Камера Осветлување LED-36X На Камерата LED Светло во Видео - со Пакет на 4 ААА NiMH Rechargable

Синергија Дигитални Осветлување Компатибилен со Олимп OM-D E-М1 Mark III Mirrorless Дигитална Камера Осветлување

мислење на клиентот:

DEN 814.80
Достапност
Во достапна форма

Производ Нагласува : На-Камера за видео камера / dslr фото Светлината LED, 36 Сијалица LED Светло,s произведе 40 W equiv.светлосен зрак, дневна светлина избалансирани 5600 Прилагодливи Чевли Планината, 70°Екстра Широк Зрак Агол,†Ултра-Тенок, лесен и пренослив дизајн - Само 3.5 оз.Ултра-Тенок, лесен и пренослив дизајн -. 36 X интензитет Led диоди произведува 185 W еквивалент зрак светлина.Осветлување На Аголот : 65. Прозрачна Флукс : 180 LM - Со Пакет на 4 Синергија Digital ААА Ni MH Rechargable Батерии - 1000m Ah.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите