.

.

Spotact Над Вратата Кука Рек Тешки Метална Врата Закачалка - 16 x 11 Долго Лесно Стигнат до Организаторот со 5 Куки за Бесење Палта Облека Пешкири, Облека, Капи

Spotact Над Вратата Кука Рек Тешки Метална Врата Закачалка - 16 x 11 Долго Лесно Стигнат до Организаторот со

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

ТЕШКИ : Направени од цврст метал со одличен анти- ' рѓа и анти-корозија квалитет, обезбедување на долг живот и не е лесно да се скрши, држете 10 фунти по кука.МАЗНИ РАБОВИ : Елегантни површината се спротивстави на дневни гребнатини, кривата на колче спречува предмети од лизгање надвор и ќе не удри во ѕид кога ќе се отвори вратата.ДОЛГИ РАЦЕ : Различни од другите краток загради стилови, таа има 11" долго загради на кука, кој е супер погодни за жени и деца кои не се високи, што го прави лесен за нив да се стигне до кука.Големина : 16"(L ) x 11"(H) x 4.3"(W).НАМАЛУВАЊЕ на ШУМОТ СУНЃЕРОТ : Перница може да ја спречи на вратата закачалка од триење од вратата за да се направи тоа, носат и солза, тоа исто така може да се избегне бучавата предизвикана од тресење на закачалка кога отворање и затворање на вратата.PREFECT ОРГАНИЗИРАН HELPMATE : Тоа е совршен вратата организатор за да се задржи уредни со давање на дополнителни предмети место за живеење.Што ќе ви овозможи да се откажам јакни, палта, капи, чанти, марами и пешкир на вратата закачалка со пет двојно куки со леснотија.На сунѓери може да се намали и да се вметнат да ги според различни вратата дебелини.Избегнувајте ги навалите и предизвикување на вратата може да не биде затворена.На 11-инчен оружје може да биде лесно да се постигне од страна на дами и тинејџерите, и се решава проблемот дека закачалката е премногу висока за да се допре.Нема потреба да се ударна дупка, само вметнување на грб кука во закачалка заградата и висат на врата за да ги користите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите