.

.

Kipp 06430-1A01X45 Цинк/Челик Прилагодлива Рачка со 10-24 Надворешен Навој, од Класичен Топката Стил, Инчен, Црн Сатен во Прав-Обложени Заврши, Челични Компоненти, Големина 1, 45

Kipp 06430-1A01X45 Цинк/Челик Прилагодлива Рачка со 10-24 Надворешен Навој, од Класичен Топката Стил, Инчен,

мислење на клиентот:

DEN 132.00
Достапност
Во достапна форма

Се справи во умре фрлија цинк ДИН 1743. Завртки и внатрешните компоненти во челик квалитет класа 5.8. Се справи со прав-обложени.Челик завртки и внатрешните компоненти црна оксид заврши.Сигурен партнер да индустрија за над 100 години, Kipp е Иноватор на Оригиналниот Прилагодлива Рачка.Произведени во Германија, Kipp leverages вертикална интеграција, дизајн моќ, и индустрија знаења за максимално задоволство на клиентите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите