.

.

Качување Нето за Деца, Безбедност за Нето Скалите Ретро Мрежа Нето Товар Јаже нето за Деца Качување за Кафез Како Таванот Нето, Декоративни Нето, Фото Ѕид, Суспендир

Качување Нето за Деца, Безбедност за Нето Скалите Ретро Мрежа Нето Товар Јаже нето за Деца Качување за Кафез

мислење на клиентот:

DEN 2006.40
Достапност
Во достапна форма

◆ жица со дијаметар Безбедност нето-8ММ, мрежа проред 10 CM.Заштитни нето може да се прилагоди на мрежа растојание и боја сакате. ◆ коноп јаже нето, рачно ткаени нето, безбедноста на децата ограда пребивање, здрав високо-квалитетна ткаенина, професионални knotting, мулти-влакно ткаење, направи јаже потрајни, имаат силно влијание отпор, можат да го издржат состојба најлошото.Тоа е силен, дури и кога се користи на отворено. ◆ мултифункционален коноп јаже нето-е погоден за сите видови на сцени, вратата и прозорецот за ходници, скали, балкони, огради, јасли, животински кафези, детски градинки, забавен паркови, јавни објекти, пејзаж огради, надворешните ѕидови, мрежи за заштита на растенијата, итн., може да се користи за безбедност на заштита на вашето бебе. ◆ заштитна нето ја штити безбедноста на децата, умерена мекост, не е лесно да бледнее, не се плаши од ветер и дожд, долг животен век, капацитет до 300kg, повеќе издржлив, лесен за инсталација и лесен за расклопување.треба да се користи за тоа, може да се свитка и чување на пригоден начин. ◆ За Безбедност на децата Нето обезбедува сигурна игра на животната средина за децата на оградата.Заштита на безбедноста на вашето дете или домашно милениче или играчка.Тоа исто така може ефикасно да се спречи децата глава, тело преку песната и здрав за внатрешна и балкон по скалите.за да се осигура безбедноста на децата. ☆ Нашата посветеност на квалитетот на заштита мрежа и услуги на клиентите HSTFR Традиционалните рачно ткаени занаети Потоа кликнете на "Додади во Кошничка" копчето!Коноп јаже Спецификација : Име : Коноп јаже нето-Материјал : јута Боја : коноп жолта (природна боја на коноп јаже) Производен метод : рачно ткаење Користи : таванот мрежи, ѕид декорација, облека виси, фото ѕидови, партиција мрежи, партиција завеси, качување мрежи, посебно во облик на мрежа, заштитни мрежи За безбедноста на вашето дете, драги мамо и тато треба да се инсталира коноп јаже за вас.Тоа е добар партнер за да се заштити вашето дете безбедност.Нашите коноп мрежи, исто така може да ги красат вашата детска игра област и маскирна внатрешни работи област.Тоа е, исто така, совршена декорација за вашиот ноќта на Вештерките партија или друга тема партија.Пакет листа : 1 x Коноп јаже нето ◆ времето За испорака на безбедноста на мрежата е 10-25 дена, ве молиме да бидете трпеливи. ◆ забрзана испорака (4-8 дена)! ◆ Кавга-бесплатно купување, 100% обезбедување на квалитет, може да бидат сигурни да се купи.

Клучни карактеристики

Name:
Hemp rope net
Material:
jute
Color:
hemp yellow (natural color of hemp rope)
Production method:
hand weaving
Uses:
ceiling nets, wall decoration, clothes hanging, photo walls, partition nets, partition curtains, climbing nets, special-shaped nets, protective nets
For the safety of your child, dear mom and dad should install a hemp rope for you.It is a good partner to protect your child's safety. :
Our hemp nets can also decorate your child's play area and camouflage the interior area.It is also a perfect decoration - for your Halloween party or other theme party. :

Им се допаѓа и на купувачите