.

.

Ametric 5M34TL15.1008 Челик HTD Времето Макара со Прирабница, 5M Теренот, за 15 mm Широк HTD Времето Појас, 34 Заби, за 1008 Коси Заклучување Черупка,(1-016)

Ametric 5M34TL15.1008 Челик HTD Времето Макара со Прирабница, 5M Теренот, за 15 mm Широк HTD Времето Појас,

мислење на клиентот:

DEN 826.80
Достапност
Во достапна форма

1-016-5 M34 TL15.1008 Ametric Дел Број 136892 SKU Бр.Челик HTD Времето Макара со Прирабница 5 M Теренот за 15 mm Широк HTD Времето Појас 34 Заби за 1008 Коси Заклучување Черупка 54.11 mm Теренот Дијаметар(Дп) 52.97 mm надворешен Дијаметар(Де) No Hub 22 mm Лице(F) 22 mm Должина Преку Понесе(L) 15 F/S Изградба Цена наведена е за еден Тајминг Макара без черупка.Ова е Оригинална неискористени Ametric производ директно од производителот Американски Метрички Corporation.Слики прикажани се само општо претставување на производот листата.Контакт Ametric за детали.Ако не видите големината вашата потреба ве молиме распрашува.Ние акции во текот 730,000 машини компоненти.НИЕ ги КОРИСТИМЕ НА ОБЈАВЕНИ e Bay/ ПРЕСМЕТУВА ПРЕВОЗОТ СТАПКИ.НИЕ НЕ MARKUP ОВИЕ ТРОШОЦИ.ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ ГО ТАКСИ ПРЕВОЗОТ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите