.

.

ZRSWV 10Pc Божиќ Лак со Ѕвона Мини Bowknot Занает Присутни Украс Божиќ Дрво Виси Оркестарот за Одмор Гарланд Венец Декорација, Црвена

ZRSWV 10Pc Божиќ Лак со Ѕвона Мини Bowknot Занает Присутни Украс Божиќ Дрво Виси Оркестарот за Одмор Гарланд

мислење на клиентот:

DEN 151.92
Достапност
Во достапна форма

Количина ќе добие 10pcs Божиќ лакови, секој мерење 3.5 x 5.5 cm/1.4 x 2.2 инчи, што е доволно количество и соодветна големина за да ги красат вашата украси.Можете да уживате во забавата DIY украсување време со семејството и пријателите.Издржлив Материјал Одличен квалитет flocked ткаенина ткаенина, бел е железо, се чувствува мека и confortable, Силна структура нема лесно да се изгуби изгледа и форми по допирање за многу пати, кое може да трае долго време.лесен и пренослив да ја користите.Божиќ Мини Лак Секој лак се состои од два златни ѕвона, три зелени/златни лисја и два црвени/златни топки, ѕвона може да се направи се огласува ако лулка.Божиќ класичната црвена/зелена боја и jingle bells исти убаво, се создаде голем празник & празнична атмосфера.Одмор Партија Декорации Ќе може да ја заврши вашите подароци или украсете го вашиот дом и елката.Направи вашата Божиќ подароци и одмор партија украси повеќе смешно и убави, исто така, убаво за DIY занаети, прибор за облека, косата орнаменти, лента венец, итн.Апликацијата Овие Божиќ лакови ѕвона се применуваат за вашиот дом, училиште, канцеларија, пазар, куќа за гости, кафуле, ладни пијалаци, семејство, бар, итн.Совршен Божиќ украси за подобрување на весела атмосфера.Features1. Божиќ бел лак закачалка, симпатична изглед и деликатна печатење, погоден за вас да висат на врата или на ѕидот на вашиот дом, спална соба, бања, перална или на други места, кои може да ви донесе освежување чувство 2. Божиќ лак бел ѕид оркестарот се направени од квалитетен материјал, избрана без лош мирис, не-токсичност, погоден за носене и силна, не е лесно да се деформира или скрши, а на површината е полиран непречено, па тоа нема да ти наштети, издржлив и може да ви послужи за долго време 3. Овој Божиќ виси лак е погодна за многу настани, како што е дом, канцеларија, продавница, кујна и така натаму, можете да висат на врата, прозорец, вол и повеќе места сакате 4. Тоа е многу погодна како симпатична подарок за вашите пријатели, љубовници, соседи, младенците цел, роднини, не само што може да се примени за секојдневна дома декорација, но исто така одговара за embellishing вашата куќа на Божиќ 5. 100% Задоволително Набавка : го Сакаат, или ќе го купите назад форма вас, без прашање aksed.Ви Благодариме!Спецификација Материјал : Поклон-крпа, Бел-железо Боја : Црвена Големина : 5.5x3.5cm Пакетот Вклучува : 10 x Божиќ Bell Package Including Package Вклучува : 10 x Божиќ Бел.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите