.

.

CA0067 Черепот Кожа Smart Watch Бенд Рака за Garmin Vivoactive 4S Vivomove 3S Големина (18mm)

CA0067 Черепот Кожа Smart Watch Бенд Рака за Garmin Vivoactive 4S Vivomove 3S Големина (18mm)

мислење на клиентот:

DEN 141.12
Достапност
Во достапна форма

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Vivoactive 4 S, Vivomove 3 S Големина (18mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0067 Черепот Кожа Smart Watch Бенд Рака За Garmin Vivoactive 4 S Vivomove 3 S Големина (18mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите