.

.

Влажни Звуци GC-H4S Голф Количка Темперамент

Влажни Звуци GC-H4S Голф Количка Темперамент

мислење на клиентот:

DEN 660.00
Достапност
Во достапна форма

Додадете 4 звучници систем на вашиот голф количка без главоболка на жици благодарение на новиот GC-H4 S жица се подигнат од Влажни Звуци.Се подигнат доаѓа во комплет со plug-n-игра на конекции за да ја додадете во 4 звучници систем со RGB жици, како и plug-in за MC-2 раководителот на единицата и Скришум КАКО серија subwoofer, правење на вашиот инсталирате бриз.Компатибилен примачот : WS-MC-2 Компатибилен LED Контролор : WWX-RGB-RS Компатибилни Звучници : Recon или REVO јазик Компатибилен Subwoofers : Влажно Звучи КАКО Серија Subwoofers.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите