.

.

Пит Мачка - Тоа е Сите Groovy - Дете Кратки Ракави, T-Shirt

Пит Мачка - Тоа е Сите Groovy - Дете Кратки Ракави, T-Shirt

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук, 40% Полиестер.Печатени во САД, Облека се Увезени.Машина За Миење.TEES НАПРАВИ за ДА се ДВИЖАТ - Нашите деца т-маица е мека и трајни производи за секојдневна облека.Нашите големини рок од 2 T да 5 T, па можете да го големина до кога е потребно на нивните омилени графички т-маица.ГОЛЕМИНА на & FIT - Оваа облека одговара точно на големина.На возраст од 2 до 5. Ве молиме да го користите големина на табелата слика за точни големината.ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ - Ние сме доверени од страна на клиентите за да се испорача висококвалитетни производи на голема цена.Ако не сте задоволни со својата цел за било која причина, да стапат во контакт со нас и ние ќе го направи тоа право.ПЕЧАТЕНИ & ИСПРАЌААТ ВО САД - Бидете сигурни дека тоа се вели дека "се Продаваат од страна на Хибридни Промоции" за автентични производ.Официјално Лиценцирани Пит Мачка облека за целото семејство.Облека понудени опсег од долги ракави и опуштено се вклопуваат маици, да лесни француски-тери суичери и графички печати pullovers.Ние нудиме на нашите производи во различни стилови и големини.Нашите производи функција забава и трендовски графики, кои се совршени за секоја прилика и, исто така, направи големи подароци.ЗА ОВОЈ ПРОИЗВОД : Пит Мачка - Тоа е Сите Groovy - Дете Кратко Sleeve Т-Shirt Officially Лиценцирани Пит Мачка облека за целото семејство.Облека понудени опсег од долги ракави и опуштено се вклопуваат маици, да лесни француски-тери суичери и графички печати pullovers.Ние нудиме на нашите производи различни стилови и големини.Нашите производи функција забава и трендовски графики, кои се совршени за секоја прилика и, исто така, направи големи подароци.НАШИОТ МЕТОД - Ние ги испечатите вашите цел на побарувачката на нашите централно лоцирана печатење објект во Колумбо, О, САД.Ние печати со користење висок квалитет, одржлив, водата базирани на бои кои се безбедни за деца и возрасни слично.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ - Ние се стремиме да се обезбеди врвен квалитет на т-маици, резервоари, суичери и повеќе за нашите клиенти.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да го направи тоа право за вас.ЗА ХИБРИД ОБЛЕКА - Основана во 1997 година, Хибридни Облека е водечки целосна услуга дизајн, развој, извори, производство и облека дистрибуција компанија со седиште во Чемпрес, Калифорнија.Хибрид има еден свет-класа извори и глобални снабдувачки синџири инфраструктура, со експертиза во клиент испорака и услуга кај широк спектар на облека категории и geographies.Како лидер во оваа индустрија во брендот и лиценцирање на управување, Хибридни поддржува најдобрите глобални и национални брендови, како и глобалното лиценцирани својства преку медиуми и забава, музика, игри, храна и пијалоци, авто, начин на живот и повеќе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите