.

.

WOIWO Нокти Алатки 4PCS Круг Главата Помине Четка за Нокти Прашина Чистење со Четка Круг Главата Помине Прашина Четка

WOIWO Нокти Алатки 4PCS Круг Главата Помине Четка за Нокти Прашина Чистење со Четка Круг Главата Помине Прашина

мислење на клиентот:

DEN 167.52
Достапност
Во достапна форма

PS+PP волна/најлон материјал, издржлив, рециклира, не е лесно да се деформира.PS се справи, светлина материјал, долго триење не е уморен, виси дупка дизајн, лесно да се продавница.Употреба : чистење помине цвест нечистотии, прашина, чистење на објекти, итн.Боја : сина, виолетова, бела, розова.Количина : 4 PCS.Материјал : PS+PP волна/најлон.Големина : 13*4.3 cm.Тежина : околу 24g/ЕЕЗ.Материјал : PS+PP волна/најлон Големина : 13 * 4.3 cm Тежина : околу 24g/ЕЕЗ Боја : сина, виолетова, бела, розова Количина : 4 ПАРЧИЊА Карактеристики : издржливи, можат да се рециклираат за многу пати, не е лесно да се деформира, лесен за чистење ..answer : ___________________________ Note : 1. Поради причината на светлината и екранот може да биде малку боја разлика, ве молиме да ги вистинските преовладуваат. 2. Како големина се мери рачно, ќе има некои грешки, ве молиме да се разбере!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите