.

.

Channellock 430 10 7 Корекција Јазик & Ритам Клешти

Channellock 430 10 7 Корекција Јазик & Ритам Клешти

мислење на клиентот:

DEN 1092.00
Достапност
Во достапна форма

Патентирана зајакнување на работ минимизира стресот кршење.Undercut јазик & ритам дизајн сакајте се лизга.Десен агол, ласерски-топлина третираат заби зафат подобро и да трае подолго.Channellock 430 10" 7 Корекција Јазик & Ритам Клешти.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите