.

.

Практичен Додаток Соларни Инверторот,12V/24V да 110V Автомобил Соларни Напонски Инвертор со Висока Моќ 3000W/4000W/5000W//10000W Црвено Тип(1500W)

Практичен Додаток Соларни Инверторот,12V/24V да 110V Автомобил Соларни Напонски Инвертор со Висока Моќ 3000W/4000W/5000W//10000W

мислење на клиентот:

DEN 10799.04
Достапност
Во достапна форма

▶ [ НИСКА ПОТРОШУВАЧКА на ЕНЕРГИЈА]Мали димензии, лесен и пренослив, има помал шум и нема загадување. ▶ [БЕЗБЕДНОСТ]Вграден систем за ладење вентилатор, кој има добри топлина дисипација ефект, да ја прошири услугата живот и безбеден за користење. ▶[ПОГОДНОСТ] LCD екран со висока дефиниција, што го прави лесен за гледање напон услови. ▶[ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] AC места и полнење преку USB порт идеален за дополнување на паметни телефони, лаптоп, таблети, кампување опрема и мобилни канцеларија опрема, полните повеќе електронски уреди во секое време и насекаде. ▶ [МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН] вградената заштита за краток спој, преоптоварување заштита, се прегрее заштита, низок напон и во текот напон заштита, да ги задржи вашите уреди и автомобил безбедно.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : "Соларни загревачи на Инверторот Материјал : Алуминиум Легура Боја : Црвена Изборен Тип : 12 V да 110 V, 24 V да 110 V Факултативна Врв Моќност : 3000 W, 4000 W, 5000 W, 10000 W Номинална Моќност : 500 W, 1000 W, 1500 W, 2500 W Дигитален Дисплеј : Влезен/излезен Напон Влезен Напон : DC 12 V/24 V Излезен Напон : 110 V USB Излез : 5 VDC-2.1 A/1А / 2.4 A/1А Не-Оптоварување Тековната :

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите