.

.

Znben Вшмукување Чаша Куки, 2.5 Инчи Јасно Големо Вшмукување Чаши со Метални Куки 7 LB Обновливи Тешки Вшмукување Чаши за Кујна, Бања Туш Ѕид Прозорец Стаклена Врата - 6 Pack

Znben Вшмукување Чаша Куки, 2.5 Инчи Јасно Големо Вшмукување Чаши со Метални Куки 7 LB Обновливи Тешки Вшмукување

мислење на клиентот:

DEN 166.80
Достапност
Во достапна форма

Исклучителен Квалитет : На вшмукување кука е направен од високо-квалитет на ЕВА и нерѓосувачки челик материјали, рѓа-доказ.Мека и издржливи.Долготрајната употреба нема да се претвори жолта или зацврстуваат и да влијае на вшмукување моќ.Силна Вшмукување : максималниот капацитет на тешки-должност вшмукување чаша е 7 кг.Вода и масло доказ, погодно да се организира алатки, како што се spatulas, садот се покрива и во кујната.Долг животен век.Кристално Јасна Дизајн : На вшмукување чаша има никаква трага од нечистотии и нема да влијае на целокупната домашна декорација стил.Идеален за тоалет, канцеларија, дневна соба, гаража.Совршен за бесење на сонцето catchers.Пренослив и Обновливи : едноставен за инсталација, одржување на ѕид чисти, притисни на вшмукување чаша да се притисне на воздухот и го користат.Отстранете го без да остават трага.Монтажни, тоа ќе остане како нова после миење со сапун и вода.Широко се Користи : се Користат за непречено и лесна површини, погоден за огледала, стакло, метал, плочки, организирање на мали предмети во секој дел од куќата, имајте на ум дека тоа не може да се користи на насликаните ѕидови.Материјал : Направен од високо-квалитет на ЕВА и нерѓосувачки челик материјали, рѓа-доказ.Боја : Јасно.Дијаметар : 2.5 во.На транспарентен материјал не ќе влијае на убава декорација на секој дом.Нема потреба да стиска дупки и Без трага.Може да се користи за да виси garlands, сончеви колектори и други мали декорации.Znben специјализира во производство на одлични куки.Може да се користи само на мазни и лесна површини.Избришете ѕидот се исчисти пред да се користат и издувен воздух во вшмукување чаша.Ако вшмукување чаша промени форма за време на транспортот, адсорпција капацитет ќе станат сиромашни.Не грижете се, ве молиме да се впие во топла вода за 3 минути, вшмукување чаша ќе се врати во својата првобитна форма.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите