.

.

Лак Аудио X2 450.4 4-Канал Класа-D Микропроцесори Засилувач (Продолжува)

Лак Аудио X2 450.4 4-Канал Класа-D Микропроцесори Засилувач (Продолжува)

мислење на клиентот:

DEN 328.80
Достапност
Во достапна форма

Лак Аудио X2 450.4 Multi-channel засилувач (4-канали).Микропроцесори Класа-D Дизајн.Висока Фреквенција Напојување Дизајн За Подобрување На Сигналот Транспарентност И Целокупниот Квалитет На Звукот).Ниво 1 X2 Козметика Пакет - Текстура Обложен Челик Печат Козметички Маска Со Алуминиумско Лого Значка. (Променливи на Ниво-2 XDi Козметика).Една Страна Врска Дизајн.Лак Аудио X2 450.4 Multi-channel засилувач (4-канали) Multi-channel засилувач (4-канали) Микропроцесори Класа-D Дизајн Дизајниран И Конструиран од Страна на Роберт Zeff Висока Фреквенција Напојување Дизајн За Подобрување на Сигналот Транспарентност И Целокупниот Квалитет на Звукот) Ниво 1 X2 Козметика Пакет - Текстура Обложен Челик Печат Козметички Маска Со Алуминиумско Лого Значка. (Променливи на Ниво-2 XDi Козметика) Една Страна Врска Дизајн Полн Опсег и Дизајн Никел Позлатен РКА Терминали Брз Исклучите Звучникот Терминал Приклучоци Audiophile Класа-D Излез Филтер Мрежи Детални Микро Процесор Контролирана Заштита Големи, Високо-вклучувања Напојување РКА Влезови Се Компатибилни Со Звучникот Ниво Влезови Кодовите за Складирање На Последните Заштита Код Откриен Здраво Сигнал На Бучава Сооднос Без да се Загрозат Излезна Целосно Избалансиран Текст Фаза Значително ја Зголемува Флексибилноста Ултра-Ниска ESR, Висок капацитет за Напојување Складирање Кондензатори Флексибилни Монтажа Ориентација За Вертикална Или Хоризонтална Инсталации Следната Генерација на Висока Брзина на Класа-Д Технологија Дополнување Сите XDi Засилувачи се Премостени Режим Авто Откривање, Пак, На Работи Со Повеќето Чип Базиран ОЕМ Главата Единици Прецизност Филтрирање Изолатите Напојување Намалување на Несаканите Пречки Во Радио Приемот Блок Тип Терминал Конекции Спецификации - 4 - Канали @ 4 Ohms - 85 W 4-Канали @ 2 Ohms - 125 W 2-канален @ 4 Ohms (Премостени) - 250 W 2-канален @ 2-Ohms (Мост) - Не се Препорачува Фреквенција Одговор - 20 Hz - 20k Hz Crossover Опсег (Пред) - 50 Hz - 3k Hz Crossover Опсег (Задниот) - HP 10 Hz - 1k Hz / ЛП 50 Hz - 3k Hz Бас Поттик - Променлива 0-9 d B @ 45 Hz Далечински Ниво на Контрола Вклучени - No - (Опционални Додатоци) на Текст на Осетливост (Низок) - 200m V - 3.5 V Max Тековната Нерешено - 125 A @ 1060 Watts 20% THD Осигурач - 2 x 25 Amp Димензии - 8.173"(L) x 6.268 "(W) x 2.086"(H).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите