.

.

CA0360 Црн Мермер Графички Печатени Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за Garmin Пристап S40, Forerunner 245/245/645/645, Venu Vivoactive Vivomove Големина (20mm)

CA0360 Црн Мермер Графички Печатени Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за Garmin Пристап S40, Forerunner

мислење на клиентот:

DEN 2373.60
Достапност
Во достапна форма

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Пристап S40, Forerunner 245/245 Музика, Forerunner 645/645 Музика, Venu, Venu Sq/Sq Music Edition, Vivoactive 3/3 Музика, Vivomove, Vivomove 3/HR/Luxe/Стил Големина (20mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0360 Црн Мермер Графички Печатени Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака За Garmin Пристап S40, Forerunner 245/245/645/645, Venu Vivoactive Vivomove Големина (20mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите