.

.

Кујна Занает Слатко се Прави Тоа Екстра Дебели Одбор/Торта Тапан, Сребро, 30 cm (12 инчи)

Кујна Занает Слатко се Прави Тоа Екстра Дебели Одбор/Торта Тапан, Сребро, 30 cm (12 инчи)

мислење на клиентот:

DEN 107.04
Достапност
Во достапна форма

Квалитетот торта тапан : класичен, елегантен начин да се претстави торти за свадби, родендени, partiesorjust за љубовта торта.Имајте колачи во одлична форма : На плоштад торта одбор обезбедува здрав платформа за колачи на било која форма и ги прави лесно да се укине.Робустен и атрактивни : се направени од јак, дебел картон со една убава, хигиенски фолија заврши.Дарежлив големина : Ова е голем 30 cm / 12 Инчен торта одбор, со дебелина од 1,2 cm / ½ Инч.Kitchen Craft s Слатко се Прави Тоа колекција вклучува круг и плоштад торта одбори, во широк спектар на големини и дебелини.Првично основана во 1850 година од страна на господин по име Томас Растенијата ние специјализирани во производство и промет на ironmongery и производи за домаќинството.Многу од нашите клиенти се уште се однесуваат на нас како Томас Растенијата и се занимавале со нас со децении како одраз на нашето богато културно наследство.Во 1996 година ние го променивме нашето име од Томас Фабрика за Кујна Занает да им даде на клиенти повеќе индикација на она што ние го правиме и започна со воспоставување на себе како на пазарот на лидерите на сите видови на кујната и homewares производи и додатоци.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите