.

.

LEDMIRCY LED Рок Светла Сина 20PCS за Off Road Камион АТВ SUV RZR Брод Автомобил Авто Висока Моќност Неонски Трага Екипаж Светла Водоотпорен Shockproof(Пакување од 20,Сина)

LEDMIRCY LED Рок Светла Сина 20PCS за Off Road Камион АТВ SUV RZR Брод Автомобил Авто Висока Моќност Неонски

мислење на клиентот:

DEN 4053.12
Достапност
Во достапна форма

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување. . ★ LED РОК LIGHTS - Сина Светлина, Напон : 32 V; Моќност : 9 W; Флукс : 350 LM; IP 68 водоотпорен; рок светла : 2.75"; Повеќе Посветла, Подолг животен век, до 50000 часа живот span!Оваа Авто Рок Светла ќе ја зголеми вашата ноќ време на возење ефикасност, како и пак глави, Можете да го видите патот јасно во што и услови, и може да работат во сите услови. ★ ВИСОК КВАЛИТЕТ И ПЕРФОРМАНСИ - Направени од КРИ LED XBD чипови технологија 60 дена гаранција за враќање на парите за која било причина; 12 часа во професионални по продава услуга тим за консултација и проблеми реши.Ако имате нешто со инсталацијата на авто рок светла процесот на, ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да се реши што ќе се сретне со!.Како што се : led рок светла, led светло барови, led светла , светла за возење, работни светла , атмосфера светла и мотоцикл светла итн.Дизајнира и произведува најдоброто високо квалитетни производи и обезбедување на добра услуга е нашата посветеност на секој клиенти.Висок Квалитет Умре-фрлија алуминиумски домување школка направи led рок светла Shockproof, Анти-корозија, Водоотпорен , Прашина-Доказ,.'Рѓа-Доказ и силна топлина дисипација.Супер светло и Врвен квалитет на КРИ LED чипови PC леќа зајакнат.Со армирано-Алуминиум.тело . 3.Уникатен Трајни отпорни сликарство технологија,отпорно на Гребење,Постојан Нема да Исчезнат. 4.IP68 водоотпорен-100% запечатени, работат нормално во било остри временски услови. 5.PC објективот на LED светло дебели засилен, долгорочна употреба не постои леќа yellowing. 1) Инженерство на возила : Багер,Булдожер,Кран,Вилушка лифт,Рударски Камион,Дрво dozer,Патот Ролери и Тешка Опрема итн. 2) Специјализирани возила : Оган Мотор,Полициски Автомобил,за Спасување Возилото,Комуникација Возило, Воена Команда Возило итн. 3) Je-еп,Off-road,Камион,АТВ,ЏИП,UTV,RZR,RV,Брод,Автомобил,4x4s,Мотор,Автобус,Песок, Железнички,Резервоар итн. 4) Други : Мотокар,Прошетки,Риболов Брод,Двор Светилка,Јахта,Патот Улична Светилка,Watercraft, моторни санки, Снег Plowing, Хеликоптер итн. - Да Ги користат Под Вашето Возило Или Како Внатрешни работи Светлина,Off-Road Светлина,Обратна Светлина,Куполата Светлина, Неонски Светлината LED Замена,итн. - Исто така, можете да ги користите за да декорирани бар или градина мора да биде многу кул колку што се креативни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите