.

.

celicious Приватност Плус 4-Начин Анти-Шпионски Филтер Екран Заштитник Филм Компатибилен со Леново Јога Табот 11 (2021)

celicious Приватност Плус 4-Начин Анти-Шпионски Филтер Екран Заштитник Филм Компатибилен со Леново Јога Табот

мислење на клиентот:

DEN 1294.80
Достапност
Во достапна форма

4-начин за приватност екран заштитник филм специјално дизајниран за Леново Јога Табот 11 (2021).Помага во заштита на доверливите податоци од страна на стеснување на гледање агол од 45 степени, секоја страна од екранот во двете портрет и пејсаж ориентации.Сјајна површина нудат мазна стакло-како се чувствуваат и лесна екран осетлив на допир интеракција кога swiping и пишување.Напредни со силиконска основа лепило поддршка обврзници цврсто на рамна површина на екранот, без било воздушни меурчиња.Пакет вклучува : 1 x Lenovo Yoga Табот 11 (2021) екран заштитник и апликација за полнење.Доверливост е во човековата природа, но сепак нашите таблети се изложуваат на тоа кога во јавноста.Љубопитност од лута очи е несомнено неконтролирано.Луѓето седи покрај вас или на донесувањето од страна имаат тенденција да намерно и ненамерно да брз ѕиркаат во вашиот екран за многу причини.Celicious Приватност Плус за Леново Јога Табот 11 (2021) е 4-начин за приватност екран заштитник кој им помага на заштита на чувствителни информации од љубопитните очи со стеснување на агол на гледање, така што екранот е видлива само на поединци директно во предниот дел на екранот.Ова се постигнува преку вградени микро-louver технологија која црнците од екранот во еден агол од 45 степени или страна на осветлена екран без замаглување или сликата нарушување.Тоа е конструиран за да се нудат приватност за кога вашиот таблет ќе се користи во секој портрет или пејзаж ориентација.Celicious Приватност Плус цврсто се придржува до екранот со напредната со силиконска основа лепило поддршка нуди мазна, сјајна површина.Пакет вклучува приватност екран заштитник за Леново Јога Табот 11 (2021) и апликација за полнење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите