.

.

Црна Кањонот Clementine Мошус Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел

Црна Кањонот Clementine Мошус Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата

мислење на клиентот:

DEN 1221.84
Достапност
Во достапна форма

Мирис : Clementine Мошус (слатка clementine мирис, со светлина мускусен drydown).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Редовно се одржи коса гел намалува frizz и летаат aways додека не bogging коса надолу.Алкохол слободни формула.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 16 Оз Коса Гел.Мирис : Clementine Мошус (слатка clementine мирис, со светлина мускусен drydown).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите