.

.

Fitbit Полнење 5 Спорт Додаток Бенд, Службен Fitbit Производ, Црна, Мали

Fitbit Полнење 5 Спорт Додаток Бенд, Службен Fitbit Производ, Црна, Мали

мислење на клиентот:

DEN 718.80
Достапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Службен Fitbit додаток дизајнирани да работат со Fitbit уреди и тестирани за удобност и трајност.Спортски, стилски изгледа дека ви држи удобно во текот на целиот ден—без разлика дали сте во салата, во базенот или во движење.Мода напред бои, кои транзиција беспрекорно меѓу висок интензитет на активности и еден неврзан ноќта.Направени со мека, дамка-отпорни силикони и дизајниран со голема перфорации кои им овозможуваат на крајната breathability и удобност.Алуминиум двојно тока држи бенд secure—дури и за време на висок интензитет на вежбање.Мека, дише и издржливи силикони спорт бендови направете го тоа лесно да се земе вашата Fitbit Полнење 5 од работа за вежбање и насекаде во меѓувреме.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите