.

.

CYHO Голем Интензитет Празнење Сијалица Ниска употреба на Јаглерод, Додаток за Полнење во Возење;Фабриката;Предградијата;Отворено;Хардвер Продавница, 110x110(MM), Сребро

CYHO Голем Интензитет Празнење Сијалица Ниска употреба на Јаглерод, Додаток за Полнење во Возење;Фабриката;Предградијата;Отворено;Хардвер

мислење на клиентот:

DEN 318.72
Достапност
Во достапна форма

Направени од високо квалитетни материјали.Тоа е безбедно и животната средина поради супериорен материјали.Осветленоста додаток за да се намали вашите очи замор.Производот е концизен во професионален дизајн со прекрасен изглед.Се одликува со висока осветленост со широк зрачењето опсег.Применливи Прилики : Возење;Фабриката;Предградијата;Отворено;Хардвер Продавница;Фрижидер;Bycicle Продавница;Печка;Индустрија;Дезинфекција Кабинет Боја : Сребро. Материјал : Алуминиум Легура Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 300(G) Висина : 110(MM) Дијаметар : 110(MM) Напон(V) : 24 Моќност(W) : 100 Пакет се Вклучени : 3 парчиња Домаќинство Xenon Светилка Светилки Карактеристики : Направен од високо квалитетни материјали.Тоа е безбедно и животната средина поради супериорен материјали.Осветленоста додаток за да се намали вашите очи замор.Производот е концизен во професионален дизајн со прекрасен изглед.Се одликува со висока осветленост со широк зрачењето опсег.Производ карактеристики безбедна и животната средина, поради неговата парична казна изработка.Производот ужива ниска calorific вредност поради високиот квалитет на материјалите.Стабилен извор на светлина и мала светлина распаѓање.Лесно операција на оригиналните приклучок за инсталација.Производот има долга-терминот услуга живот со висока осветленост поради својата одлична конфигурација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите