.

.

Niiyen Велосипед Компјутер Планината, Велосипед Handlebar Планината, Алуминиум Велосипедизам Броило Продолжување На Планината Велосипед Компјутер Прилагодлив Држач Дод

Niiyen Велосипед Компјутер Планината, Велосипед Handlebar Планината, Алуминиум Велосипедизам Броило Продолжување

мислење на клиентот:

DEN 237.36
Достапност
Во достапна форма

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Овој велосипед броило планината се направени од добри квалитетни материјали, анти- ' рѓа, висока јачина, издржлив и лесен.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Овој велосипед компјутер носител е лесно да се инсталира и расклопување, може да бидат цврсто монтирани на матични на вашиот велосипед.ПРАКТИЧНА настава : Неговата bendable во вертикална directioin, може да се прилагоди за лесна за читање од броило.ПОГОДЕН ЗА : велосипед компјутер планината е погодна за двете планински велосипеди и патот велосипеди.СИЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : пластични планината е компатибилен со различни брендови на odometers.Опис : Со овој трајни броило extender, можете да инсталирате odemeter во вашиот велосипед матичните цврсто.Кога ќе велосипедизам, тоа ви помага да читаат податоци од вашиот броило на пригоден начин.Одличен велосипед додаток за вас.Карактеристики : Направени од добри квалитетни материјали, анти- ' рѓа, висока јачина, издржлив и лесен.Лесно да се инсталира и расклопување, може да бидат цврсто монтирани на матични на вашиот велосипед.Нејзините bendable во вертикална directioin, може да се прилагоди за лесна за читање од броило.Погодна за двете планински велосипеди и патот велосипеди.Пластични планината е компатибилен со различни брендови на odometers.Карактеристики : Материјал : Алуминиум Легура + Пластика Количина : 1pc Mount Големина : прибл. 8 x 3.5 cm / 3.14 x 1.37 inch Hole Дијаметар : 28.6 mm (Погоден за 28.6 mm велосипед матични)Дебелина : Прибл. 5mm/0.2 in Weight : прибл. 19g Package се Вклучени : 1 x Велосипед Броило Extender .

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите