.

.

Свитлива Коцка Чување на Кутии за Складирање Кошници со Памук се Справува Организатор на Полиците Играчка Расадник Плакарот Спална соба(Сина)

Свитлива Коцка Чување на Кутии за Складирање Кошници со Памук се Справува Организатор на Полиците Играчка Расадник

мислење на клиентот:

DEN 1684.80
Достапност
Во достапна форма

Пакет Се Вклучени : 1 Buc Складирање Кошеви.Изградена на трајни и атрактивни лен, памук & МДФ одбор со памук внатрешни работи обвивка.Метал претходно биле вклучени и здрав памук јаже се справи со направете го тоа лесно да носат или да отсвират и надвор од полиците.Дизајниран да одговара на ентериерен декор и стил во секоја соба во дом или канцеларија.Уживате во релаксирачки амбиент на мека беж и природна розова неутрална боја шема.Страна дизајн го прави овие кутии за расклопна кој ќе преземе целосна предност на вашиот плакар полица, а исто така може да биде укината станот за да зачувате простор кога не е во употреба.Тоа може да ви овозможи да се одржи многу повеќе работи, како облека,играчки,списанија,книги и нешто друго,многу е удобен и практичен.Големина : 33*33*33cm Material : Fabric100% сосема нов и висок квалитет!Тип : Складирање Baskets Color : сива,сина,каки,beige Feature : 1. Изградена на трајни и атрактивни лен, памук & МДФ одбор со памук внатрешни работи обвивка.Метал претходно биле вклучени и здрав памук јаже се справи со направете го тоа лесно да носат или да отсвират и надвор од полиците.2. Дизајниран да одговара на ентериерен декор и стил во секоја соба во дом или канцеларија.Уживате во релаксирачки амбиент на мека беж и природна розова неутрална боја шема.3. Страна дизајн го прави овие кутии за расклопна кој ќе преземе целосна предност на вашиот плакар полица, а исто така може да биде укината станот за да зачувате простор кога не е во употреба.4. Тоа може да ви овозможи да се одржи многу повеќе работи, како облека,играчки,списанија,книги и нешто друго,многу е удобен и практичен.Пакет Се Вклучени : 1 Buc Складирање Baskets Notice : 1. Ве молиме овозможи 2-3% грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2. Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите