.

.

Lnrueg Десктоп Складирање Фиока Nonwoven: Фиока Организатор Количка За Расклопна Големи Dustproof Чорапи Организатор Шминка Носителот

Lnrueg Десктоп Складирање Фиока Nonwoven: Фиока Организатор Количка За Расклопна Големи Dustproof Чорапи Организатор

мислење на клиентот:

DEN 535.20
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Чорапи организатор е направен од не-плетени ткаенини, високо-квалитетни и издржливи.Карактеристика : шминка носителот фиока со дршката е дизајниран за лесно движење.Dustproof : десктоп складирање фиока спречува прашината од лепење на предмети ќе се стави во.Примена : : долна облека организатор е многу погодна за чување на градници, долна облека, чорапи, handkerchiefs и други лични предмети.Десктоп складирање фиока големина : L*W*H за : 30*22*30cm(11.81*8.66*11.81 во).Долна облека организатор боја : Multicolor Makeup носителот фиока материјал : Не-плетени fabric Desktop складирање фиока големина : L*W*H за : 30*22*30cm(11.81*8.66*11.81 во)Пакетот вклучува : 1 x Десктоп складирање drawer Note : - долна облека, градник, накит, козметика и чорапи не се вклучени.- Вие треба да собрание на производ за финалниот ефект.- Ве молиме погледнете го мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including1 x Десктоп складирање фиока.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите