.

.

Aicosineg Челичното Јаже Клип, 316 од не 'Рѓосувачки Челик M6 Еден Челичното Јаже 30x19mm/1.18x0.75 Челичното Јаже Клип Кабел Менгеме, Одговараат за Местење 4mm-5mm/0.16-0.20 Жица Кабли Ср

Aicosineg Челичното Јаже Клип, 316 од не 'Рѓосувачки Челик M6 Еден Челичното Јаже 30x19mm/1.18x0.75 Челичното

мислење на клиентот:

DEN 150.96
Достапност
Во достапна форма

【ГОЛЕМИНА】- Вкупната Големина : 30 x 19mm / 1.18 x 0.75 инчи (Вкупна Должина х Внатрешна Ширина); Применливи Јаже Дијаметар : 4mm-5mm / 0.16-0.20 инч. 【МАТЕРИЈАЛ】- Направени од казна 304 од не ' рѓосувачки челик, трајни, отпорност на корозија, прецизно изработени. 【ПРЕДНОСТ】- Со напредни површината на вибрации на третман, им овозможи на производот со поголема отпорност на корозија како перформанси. 【АПЛИКАЦИЈА】- Овој кабел се стега е широко applicated во индустријата или дом како шатор јаже, крпа линија, оградата кабел за затегнување.Главно се користи во бродови и садови. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- Пакет Содржина : 3 Pcs x Еден Челичното Јаже Клипови.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите