.

.

Батерија 18650 Складирање Кутија, DIY Батерии Клип Носителот Контејнер 4 Парчиња Квалитет 18650 ABS Пластика Батеријата Кутија Носителот, 2 Слотови за 18650

Батерија 18650 Складирање Кутија, DIY Батерии Клип Носителот Контејнер 4 Парчиња Квалитет 18650 ABS Пластика

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Висок квалитет 2x 3.7 V 18650 ABS пластика батеријата кутија држачот.Лесна Инсталација батеријата носителот, металик пролет со pin дизајн за лесна инсталација и лесен за електричното коло DIY работа.Голема објекти за чување на вашиот стандард или надополнување на батериите заедно и безбедно.Можете да го користите овој случај со вашата батерија да се формира енергетскиот систем и снабдувањето; случај за батерија; едноставен DIY надополнување на напојување.Совршен надворешен извор на енергија за електронски DIY, батеријата носител е за кола, електрични играчки, дигитални фото рамки, електронски записи и други дигитални производи, и повеќе.Опис на производот : Повеќенаменски батеријата случај носителот Лесна Инсталација батеријата носителот Едноставна DIY надополнување на енергија 100% сосема нов!Жица доведе батеријата случај носителот за 18650 изработен од ABS пластика школка и никел-обложено бакар спроведува Пакет се вклучени : 4 парчиња 2 x 3.7 V батерија 18650 носител (Батерии не се вклучени).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите