.

.

Замена Вистински HEPA Прочистувач на Воздух Филтер за Полнење за Inofia PM1539 - Вклучува ДВЕ Вистински HEPA Филтри

Замена Вистински HEPA Прочистувач на Воздух Филтер за Полнење за Inofia PM1539 - Вклучува ДВЕ Вистински HEPA

мислење на клиентот:

DEN 1511.76
Достапност
Во достапна форма

Вклучува Две HEPA Прочистувач на Воздух Филтер, кои вклучуваат ултра дебели pleat филтер кој ги апсорбира дури и повеќе прашина & загадувачи.Пред Јаглероден Филтер на задната страна на филтри за е научно активиран е дизајниран да се направи на воздухот мириса дури и новак, и да го фати дури и помали алергени.Гарантира Одговара & Функција и може да го надмине дури и на ОЕМ во квалитетот.Совршено се вклопува со Inofia PM1539. Совршено се вклопува со Inofia PM1539, Вклучува 2 Вистински HEPA Филтри.Ова НЕ е Inofia ОЕМ производ.На Inofia бренд име и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Секоја употреба на the Inofia бренд имиња или модел ознаки за овој производ се направени исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите