.

.

Wanghuaner Метални Копчиња за PS5 Контролер,Метални Прачки со Аналогни Зафат и Куршум и D-pad Копчиња и Предизвикувачи L1 R1 L2 R2

Wanghuaner Метални Копчиња за PS5 Контролер,Метални Прачки со Аналогни Зафат и Куршум и D-pad Копчиња и Предизвикувачи

мислење на клиентот:

DEN 347.28
Достапност
Во достапна форма

Професионални производство на електронските производи.Квалитетот електроника производителот.Направени од високо квалитетни материјали.Силни и издржливи, долг живот.Многу погодна за семејна употреба.Wanghuaner е основана во 1999 година. Ние сме посветени на обезбедување на потрошувачите, со квалитетни производи и услуги.Карактеристики : 100% сосема нов и висок quality High Квалитет-Одлично се вклопуваат за PS5 контролер, замените стариот или погрешни оригинални PS5 копчиња.Компатибилност : компатибилен со PS5 контролори,премиум и издржливи.Пакетот Вклучува : 4x Куршум копчето,1x крстот копчето,2x печурки главата,1x шрафцигер, 1x crowbar, 11x завртка.Крајната Игри Искуство : Овие PS5 контролните копчиња се обезбеди подобра контрола, намалување на рака и палецот замор. 5 Бои-на Располагање во многу различни бои, па можете да се создаде навистина уникатен изглед контролер прилагодени за вас.Карактеристики : Материјал : Metal Color : Црна, Сина Злато Црвено Silver Note : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.Бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 Сет x Копчиња.За забрзана испорака на нарачки : Препорачана нарачка ќе пристигне во околу 5 работни дена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите