.

.

YangMeng Дупчење Алатка За Управување Со Електрична Вежба Станица За Полнење Вежба Малку Заградата Ѕид-Монтирани 15.757.877.87 Инчи За Гаража, Дома, Работилница, Барака, Малк

YangMeng Дупчење Алатка За Управување Со Електрична Вежба Станица За Полнење Вежба Малку Заградата Ѕид-Монтирани

мислење на клиентот:

DEN 1679.76
Достапност
Во достапна форма

поцинкуван железо.Постојат завртки и инструкции за инсталација на пакетот на овој безжичен вежба малку носителот, кој е многу едноставна, додека задржување на забава на прирачник за инсталација.Дизајнирани специјално за гаража менаџмент, малку решетката е многу простор за заштеда.Рабовите на полица се зајакнати.Дури и ако се стави 50 фунти објект, тоа не ќе пропадне.Секоја дупка е точна.Можете да поставите вежба делови и батерии, како и некои мали алатки, и исто така можете да ги поставите слободно според производот.Чисти линии и компактен дизајн на овој ѕид-монтирани алатка рек направи одличен избор за сите дизајн опции.Тоа е совршена големина за секоја соба и најдобар избор за Татковци Ден подарок.Секој гаража ѕид организатор е товарот тест, со користење на поцинкуван железо жица, вие можете безбедно место било мали алатки и алат.Опишете : На вежба алатка решетката е направен од високо-сила материјали и да не ги користат ист тип на самото место заварување за да се осигура дека гаража алатка преградата помеѓу нема да биде лесно да се оштетат и расфрлани кога се примени и се користат.Ова е она што го заслужуваат.Име : алатка за Дупчење rack Material : поцинкуван iron Colour : Black Size : за 40*20*20 cm/15.75*7.87*7.87 inchesnotes : Поради осветлување ефект и снимање агол, производот има хроматските аберации, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, производ димензии имаат tolerances.Чисти линии и компактен дизајн на овој ѕид-монтирани алатка рек направи одличен избор за сите дизајн опции.Тоа е совршена големина за секоја соба и најдобар избор за Денот на Таткото подарок.Дизајнирани специјално за гаража менаџмент, малку решетката е многу простор за заштеда.Рабовите на полица се зајакнати.Дури и ако се стави 50 фунти објект, тоа не ќе пропадне.Секоја дупка е точна.Постојат завртки и инструкции за инсталација на пакетот на овој безжичен вежба малку носителот, кој е многу едноставна, додека задржување на забава на прирачник за инсталација.Секој гаража ѕид организатор е товарот тест, со користење на поцинкуван железо жица, вие можете безбедно место било мали алатки и алат.Можете да поставите вежба делови и батерии, како и некои мали алатки, и исто така можете да ги поставите слободно според производот.пакување листа : 1 * Вежба решетката.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите