.

.

GRABOTE Прилагодливи 2 дупка Двојно Широк Тример Замена Сечилото #2215 Compliable за Wahl Detailer Corded Wahl Detailer Cordless 5 ѕвезди на Серијата Detailer 8081(Двојно Злато Сечилото)

GRABOTE Прилагодливи 2 дупка Двојно Широк Тример Замена Сечилото 2215 Compliable за Wahl Detailer Corded Wahl

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

➤Одговара на Моделот : за 5 Ѕвезда Wahl Detailer #8290,#8081, за 5 Ѕвезда Жилет Edger #8051, за Г-Факир #8986, Херој #8991, за Фунта Дефиниции #8085. ➤Професионална Прецизност : двојно широк Прилагодливи Тример Нож во собата е наменет за професионална употреба само и е дизајниран да овозможи остри перформанси дека експерти на побарувачката. ➤Точни Нула Јаз : Овој нож е дизајнирана за да им обезбеди исклучително затворање на вратите.Острината на ножот за непречено сечење Идеален за лицето коса и дизајн.Прилагодлив со нула-преклопуваат способности. ➤Директна замена за соодветна одговара и лесна инсталација, квалитетот на материјалите што се користат, 100% тестирани пред превозот. ➤Пакување : содржи Професионални Двојно Широк Прилагодливи Тример Нож во собата.Не се вклучуваат на завртка.Материјал : За фиксно сечилото : Titanian Јаглероден Челик, се движат на ножот : Titanian Јаглероден Челик.Компатибилност : Одговара за Wahl 5 ѕвезди на Серијата Т Широк Нож 8081 Detailer Инсталација Едноставно unscrew стариот бришачи сет на вашиот тример и ги заостри замена бришачи сет Одржување Подмачкување на ножеви пред или по употребата следат коса тример водство(Лубрикант НЕ се вклучени во пакет) Пакет Содржина Замена Бришачи Сет X 1.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите