.

.

М. 2 SSD PCIE NVME NGFF 128GB 256GB 512GB 1TB SSD 2280 Внатрешен Хард Диск за Десктоп Компјутер, Лаптоп

М. 2 SSD PCIE NVME NGFF 128GB 256GB 512GB 1TB SSD 2280 Внатрешен Хард Диск за Десктоп Компјутер, Лаптоп

мислење на клиентот:

DEN 647.76
Достапност
Во достапна форма

М. 2 е строг избор на нови 3 D NANDA складирање честички.Складирање густина и сигурноста се подобри од обичните 2 D флеш меморија.Во голема мера се подобри читаат и пишуваат, перформанси, сигурност, и работата одговор брзина.Подобрување на вашиот систем и да се подобри ефикасноста на вашиот лаптоп или десктоп компјутер со BORY М. 2 SSD да се сретнат на вашиот компјутер дневните потреби.Подобрена стабилност, ефикасност и компатибилност.Опис : М. 2 е строг избор на нови 3 D NANDA складирање честички.Складирање густина и сигурноста се подобри од обичните 2 D флеш меморија, во голема мера се подобри читаат и пишуваат, перформанси, сигурност, и работата одговор брзина.Подобрување на вашиот систем и да се подобри ефикасноста на вашиот лаптоп или десктоп компјутер со BORY М. 2 SSD да ги исполни вашите компјутери дневните потреби.Подобрена стабилност, ефикасност и компатибилност.Спецификации : име на Производ : М. 2 SSD Производ капацитет : 128 GB, 256 GB, или 512 GB Боја : Црна Транспортен протокол : SATA интерфејс Пренос : М. 2 Производ големина : 80 x 21.5 x 3,5 мм Мајстор : SMI Транспортен Протокол : NVME Интерфејс Тип : PCI Express Објект Состојба : Нова Контролор : SM2263 XT Ладење Перка : Нема RGB : Нема Автобус Тип : PCIe 3.0x4 Апликација : Десктоп Број на Модел : М. 2 NVME NGFF Nand Флеш Тип : TLC Тип : Внатрешни Стил : SSD Автобус Тип : NGFF= SATA III (SATA III) Забелешка : - Не може да биде малку грешка на големината за рачно мерење. - Боја отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите