.

.

BHSJ во машка Повик Plaid Печати Слаби Молив Панталони Патент Еластичен Појас Панталони Неформални бизниси Работат Канцеларија Панталони

BHSJ во машка Повик Plaid Печати Слаби Молив Панталони Патент Еластичен Појас Панталони Неформални бизниси Работат

мислење на клиентот:

DEN 278.16
Достапност
Во достапна форма

77" Хип : 99cm/38.88" Должина : 96cm/37.Материјал : 70% Лен, 30% Cotton Season : Пролет и кул autumn Garment Нега : Предлагам да се мијат со рака/Машина за миење softly Attention : Ова е Азија големина, ве молиме не, едноставно изберете го од M/L/XL/2 XL, погледнете детални мерења во големина на табелата и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара.85" Должина : 97cm/38.01"Големина : L НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 76cm/29.Големина : S НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Половината : 68cm/26.Модата жените солидна боја лен гроздобер harem панталони со странични џебови, еластичен појас, крпеница елегантен дизајн. ❤Биде модерен на вашиот следен девојки ноќ и изберете од нашата колекција на обична бои, флорални или plaid модели и се луксузен пар на плус големина pajama панталони, да се направи сите ваши пријателки, љубоморни на вашиот симпатична вино пижами, за жени.92" Хип : 109cm/42.Добредојдовте на BHSJ shop Focus на природни материјали од памук и лен, дизајн стил на природна едноставност и ретро, лабава и нагласувајќи удобност.61"Големина : M НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 72cm/28.Ви благодариме.Ви благодариме.жените на мажите bootcut фармерки мажите маскирни панталони со висока waisted широк нога панталони жените pajama панталони женска искинатите фармерки црн фустан панталони за жени голф панталони за мажи црни панталони mens женска дечко фармерки мајка панталони мајка искинатите фармерки мажите sweatpants памук sweatpants дечко фармерки за жените кафеава кожа панталони зелена chinos графички sweatpants тесни фармерки јога панталони за жени панталоните панталони за жени мал sweatpants столар фармерки столар панталони директно нога кожни панталони.50" Хип : 114cm/44.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите