.

.

DOSS SoundBox Про Безжична Bluetooth Звучник Пакет со DOSS ГМ-T82 Bluetooth Earbuds - Blue & Сива

DOSS SoundBox Про Безжична Bluetooth Звучник Пакет со DOSS ГМ-T82 Bluetooth Earbuds - Blue & Сива

мислење на клиентот:

DEN 2159.52
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Овој Пакет Вклучува : (1) DOSS Sound Box Про Безжична Bluetooth Звучници и (1) DOSS ГМ-T82 Сива Bluetooth Earbuds.Дишење RGB светла : Светло до вашите емоции со динамичен RGB светла и земете го вашиот аудио забава на следното ниво.Двојно Аудио Начини : 60ms супер-ниска латентност намалува аудио заостануваат и обезбедува добро балансиран звук за музика или видео забава во Музичкиот Режим.Исто така, никогаш не пропуштајте чекори, шут, експлозија, или скокаат време на игра во Игри на Чекање.Стерео Звук : Две полн опсег и возачите и двојна пасивни радијатори произведуваат 20 W стерео звук со подобрен бас, тесни mids и кристално јасна издигнувања без нарушување на која било јачина на звук.Активни Екстра Бас : Направи бас повеќе и волумен поголем од singel притиснете го копчето.Уживајте во бас пополнување секој агол на вашата соба.Овој Пакет Вклучува : (1) DOSS Sound Box Про Безжична Bluetooth Звучници и (1) DOSS ГМ-T82 Сива Bluetooth Earbuds.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите