.

.

LIAWEUQ Силикони Бендови Компатибилен за Hu ami Amazfit GTS 3 20MM,Жени Мажи Спорт Рака Замена Wristbands

LIAWEUQ Силикони Бендови Компатибилен за Hu ami Amazfit GTS 3 20MM,Жени Мажи Спорт Рака Замена Wristbands

мислење на клиентот:

DEN 107.76
Достапност
Во достапна форма

ABS. 【Еластичен флексибилни, мазна, дише, издржлив, лесен, пот-доказ, водоотпорен, блиску-фитинг, погоден за модерни мажи и жени, погодна за рекреација, фитнес и секојдневна употреба.Најдобар Избор за Рекреација и Спорт : Висок квалитет на pin-и-јамка clasps обезбеди безбедна одговара; осигурувајќи дека вашите види е стабилна и безбедна, без проблеми, за повеќето спортови.Единствен спорт силикони бенд со поголема флексибилност и ширина, најдобар добар избор за спорт или вежби.Овие силиконски бендови се направени од издржлив меки силиконски, еластични, лесни, и животната средина-пријателски го прави овој силикони види бендот се чувствуваат многу удобно и нежно чувство да се носат.Мулти Бои : Класичен и светла боја дизајн на овие LIAWEUQ бендови, која е погодна за жени мажи девојки, која одговара на вашето расположение и облека кога работи, кампување или на шопинг, се облекуваат вашиот види ја истакнете вашата уникатен вкус во различни прилика. 【Одлична услуга по продажбата】ви Благодарам многу за изборот на LIAWEUQ види бенд.Било какви проблеми во врска со нашата Види Бендови, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,ќе добиете многу брз одговор и задоволителна по-продажбата на услугата.Клиент е среќен шопинг искуство е најважно за нас.Спорт Меки Силиконски Замена Види Бенд Зглоб Ремени за Hu ami Сум azfit GTS 3 Функција : Сосема Нов и висок квалитет Лесно да се прилагоди на должината да се вклопи во вашиот зглоб Сите мрежа нараквици помина Влече Сила Тест на Компресија на калапи, цврсти и издржливи Договор дизајн стил, со што животот договор и не се едноставни.Мекоста е умерен, носат многу удобно големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб Модели за избор : За Hu ami Ama zfit GTS 3 Материјал : силикон Пакет Содржина : 1x Замена на Зглоб Бенд.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите