.

.

Biitfuu Деца Нето, Мека и Дише Chiffon Децата Купола Нето за Игра Сон и се Сокрие(Жолта

Biitfuu Деца Нето, Мека и Дише Chiffon Децата Купола Нето за Игра Сон и се Сокрие(Жолта

мислење на клиентот:

DEN 995.76
Достапност
Во достапна форма

Обезбедување на совршена безбедна приватен простор за вашите деца да спијат, читаат, играат, итн.Совршена големина за бебе кревети, детски кревети и со отворање за лесен влез или излез.Направен од висок квалитет на chiffon, која е мека, дише и лесни, погоден за вашето бебе да ја користите.Во еден момент виси дизајн е лесно да се постави и здрав автоматско до кружниот ќе има нето-во место.Тоа е омилен Божиќ и роденденски подарок за децата, која ќе го направи вашето дете да се чувствува како таа е принцеза.Функција : 1. Обезбедување на совршена безбедна приватен простор за вашите деца да спијат, читаат, играат, итн.2. Направен од висок квалитет на chiffon, која е мека, дише и лесни, погоден за вашето бебе да ја користите.3. Совршена големина за бебе кревети, детски кревети и со отворање за лесен влез или излез.4. Во еден момент виси дизајн е лесно да се постави и здрав автоматско до кружниот ќе има нето-во место.5. Тоа е омилен Божиќ и роденденски подарок за децата, која ќе го направи вашето дете да се чувствува како таа е принцеза.Како да го Користите : 1. Отворете го челичен прстен, ставете го во правилна положба на креветчето, и вратоврска тоа сигурно со памук конец.2. Се зацврсти на јадицата на таванот со приложените навртки или двострано лента.3. Вратоврска памук конец од таванот во чвор и го обеси на кука.4. Завршена.Ако имате висок покрив, ние ви препорачуваме да го прикачите парче јаже.Спецификација : Предмет Тип : Деца Купола Net Material : Железо жица, chiffon lace Size : Прибл.240 x 60cm / 94.5 x 23.6 во Складирање : ве Молиме место во сува и вентилирани место.Пакет Листа : 1 x Нето-1 x Железо жица Ring1 x Hook2 x Screws2 x Проширување Tubes1 x Леплива Paper1 x Настава Книга Забелешка : 1. Да се чува далеку од огнот.2. Да се чува далеку од висока температурата или влажноста места.

Клучни карактеристики

Item Type:
Kids Dome Net
Material:
Iron wire, chiffon lace
Size:
Approx.240 x 60cm / 94.5 x 23.6in 
Storage:
Please place in a dry and ventilated place.
Package List:
1 x Net 1 x Iron wire  Ring :
1 x Hook :
2 x Screws :
2 x Expansion Tubes :
1 x Sticky Paper :
1 x Instruction Book  :
1. Keep away from the fire. :
2. Keep away from high temperature or humidity places. :

Им се допаѓа и на купувачите