.

.

Kimwing Мобилен Телефон Чанта за iPhone 12 Про Max Галакси Забелешка 20 Ултра S21 Ултра Плус S20 FE A11 A12 A21 A32 5G A42 5G A51 A52 A71 A72 A02S A10S A20S A21S Крст Над Телото Торба за Мото G 5G Моќ (Brown)

Kimwing Мобилен Телефон Чанта за iPhone 12 Про Max Галакси Забелешка 20 Ултра S21 Ултра Плус S20 FE A11 A12

мислење на клиентот:

DEN 239.52
Достапност
Во достапна форма

Уредот Компатибилност : мали, средни,големи или x големи телефони.за i Phone 11 Про Max / XS Max / Samsung 21 Ултра / S20 Ултра / S21+ S20 Плус / S20 S21 / A10 A32 A20 А50 / Белешка 20, 10 Плус, 10 Лајт, 9 / S10 Лајт Плус / Z Флип / S9+ / LG Сомот / K92 5 G / K51 / Q70 Q51 / Одразуваат / V50 Thin Q / Stylo 5, 4 / Motorola E / Edge / G Брзо / G Power Play(2021) / G Моќ Пенкало(2020) / Еден Фузија / G9 Игра / Г-7 Power Play / G8 Power Play Плус / G6 Г-7 / Z4 Z3 Игра / One Plus 8 Pro 7 Pro 8 T 7 T Пиксели 5 3а 4а-4 XL.Ремени : 1 долго отстранлив рамо, рака прилагодливи од 26 до 50 инчи.Може да се користи како crossbody чанта или торба додека патуваат, кои датираат, шопинг, ноќ, вечер, забава, работа.Мерења : Надвор : 7.5"(H) * 5.0"(W); тежина : 0.38 LB / 171g.Пространа : Надвор : 1 назад патент џеб, 1 пред слајд џеб.Внатре : 1 * главни врвот патент оддел, поделени во 2 џебови.Организирање на дебитни картички, лична карта, чекова книжка, пасош, да се видиме, копчиња, пари, пари, очила за сонце и неколку шминка essentials.Faux кожа crossover тело торба; патент и магнетно копче затворање; лесни, меки и водоотпорен материјал останува удобно во текот на целиот ден во движење.Се се уште се грижиш за наоѓање на подароци за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ или Роденден?Нашата мулти-функционални crossbody торба е најдобар избор.Тоа дефинитивно ќе ја дадете вашата девојка, мајка, сопруга, ќерка на големо изненадување!Нашата мала чанта е мулти-цел, може да се носи на многу различни начини : крос-над телото торба, спојки паричник, прашка торба, монета картичка чанта торбичка, phone држач за носење..Тоа е една мала симпатична мобилен телефон превозникот за жени, девојки, стилски изглед,можат да бидат заменети со разни стилови на облека.Како што домот здолниште,секојдневен кошула, модерен панталони..Материјал : Вегетаријанска Кожа Боја : Црна / Сива / Браун Тежина : 0.38 lb - Димензија : 5.0"(W )x 7.5"(H) Структура : 4 џебови + 1 прилагодливи & монтажни рамо, Рамо, рака на Рака Должина на : 26 - 50 инчи Оддел : женска, девојки, teenaged девојки ( тинејџерски девојки ), малку девојки, дами Сезона : пролет, лето, есен и зима Пакет вклучува : 1*телефон чанта со рамо, рака Одговара за следниве модели на мобилни телефони(Голи или со ТЕНОК ГУМА СЛУЧАЈ) : i Phone 12 Про Max / 11 Про Max / XS Max / XR / 8 Плус / 7 Плус / 6 S Плус / 6 Плус Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра / S21 Ултра / S20 Ултра / S21+ S20 Плус / S20 FE 5 G / S20 S21 / A11 A12 A21 A31 A32 A32 5 G A42 5 G A51 A52 A71 A72 A02 S A10 S A20 S A21 S / Белешка 20, 10 Плус, 10 Лајт, 9 / S10 Лајт Плус / Z Флип / S9+ / S8 Плус LG Сомот / K92 5 G / K51 / Q70 Q51 / Одразуваат / V50 Thin Q / Stylo 5, 4 Motorola Мото E / Edge / G Брзо / G 5 G / G Power Play(2021) / G Моќ Пенкало(2020) / Еден Фузија / G9 Игра / Г-7 Power Play / G8 Power Play Плус / G6 Г-7 / Z4 Z3 Z3 Игра Google Пиксели 5 / 4а - / 4 XL / 3а XL / 3а / 3 XL / 2 XL One Plus 8 Pro / 7 T Pro / 7 Pro / 8 T / 7 T / 6 T / 8 / 7.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите