.

.

KSWOUS Светкавиот Сјајот Случај за iPhone 13 Про Max 6.7 Инчен со Екран Заштитник[Pack 2] + Леќи на Камерата Заштитник[2 Pack], Мека Заштитна Јасни Случаи за Жени, Девојки Симпатична

KSWOUS Светкавиот Сјајот Случај за iPhone 13 Про Max 6.7 Инчен со Екран Заштитник[Pack 2] + Леќи на Камерата

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

【Случај за i Phone 13 Про Max САМО!】 Компатибилен со i Phone 13 Про Max, 6.7 инчи (Не за други верзии).Ве молиме проверете со вашиот модел на телефон прво. 【Јасно Сјајот Сина Случај】Мека јасно сјајот случај, на четирите агли се зајакнат, кои можат ефикасно да го ублажи судирот на сила кога мобилниот телефон е намален.Никогаш Не Yellowing.Поддршка За Безжично Полнење. 【Стакло филм】 Оваа 2 екран заштитник е направена од калено стакло, површинска цврстина 9 H, помага да се намали прав, масло и отпечатоци smudges, и 2 на камерата леќи на камерата заштитник може да ги заштити леќа, shockproof и анти нула. 【Прецизност дизајн】Совршен натпревар и одговара за уред кој, исто така, има лесен пристап до сите функционалности, вклучувајќи ги сите копчиња, камера, џек за слушалки, звучници, микрофон и полнење порта. 【Пакет】Доаѓаат со 1 bling јасно сјајот сина iphone 13 про max телефон случај, 2 парчиња калено стакло екран заштитник и 2pcs на камерата леќи на камерата заштитник.Answer : ___________________________ NOTE : Специјално дизајнирани за iphone 13 Про Макс(6.7'), а не и за другите верзии.Тоа е голем дар за девојки и жени со овој bling bling сјајот кристал телефон случај.Зошто да се одбере оваа Јасен Сјај Телефон Случај?①The случај е bling bling случај - имаат подобар анти нула и анти yellowing перформанси.Тенок, елегантен и транспарентен заштитни случај телото открива оригиналната боја и дизајн на вашиот телефон.②360 Степен со Полно Тело за Заштита на - Мека TPU, зајакнатиот 4 агли за да може ефективно да се заштити телефонот.③Precise исечок - Прецизни cutouts за port конектор, звучници, камера и сите копчиња се лесно да пристапите и не треба да се отстрани cover Package : i Phone 13 про max телефон случај x 1 Tempered Стакло Екран Заштитник x 2 Camera Леќа Заштитник x 2 If никакви проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ве молиме да не грижете се.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите