.

.

HUABAN DC-AC Цврста Состојба Реле Модул РБС-60DA 60A Текст 3-32VDC Излез 24-380VAC

HUABAN DC-AC Цврста Состојба Реле Модул РБС-60DA 60A Текст 3-32VDC Излез 24-380VAC

мислење на клиентот:

DEN 240.00
Достапност
Во достапна форма

Број на модел : РБС-60 DA.Влезен напон : 3-32 VDC; Излезен напон : 24-380 VAC.Излезна струја : 60 A.Реле Големина : 6 x 4.5 x 2,2 см / 2.3 x 1.7 x 0,8 инчи (L*W*H).Пакет Содржина : 1 x Цврста Состојба Реле.Тип на производ : Цврста Состојба Реле Модул Број на Модел : РБС-60 DA Влезен напон : 3-32 VDC Излезен напон : 24-380 VAC Излез тековната : 60 A Контрола Метод : DC да AC Монтажа Метод : Завртки фиксиран На напон : .

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите